ט"ו בשבת הגיע וזה הזמן ליצירות מעניינות עם לגו לילדים והפעם עץ שלכת משאריות וחלקי לגו עזובים ומיותרים מערכות שהתפרקו ועכשיו מצאו להם שימוש – בוא נהפוך אותם ליצירה אמנותית

היצירה שלנו היא עץ בשלכת – פסיפס לגו

זה הזמן להסביר לילדים שאנחנו בונים בשיטת הפסיפס שהיא יצירת אומנות המורכבות פיסות לגו בגדלים שונות וססגוניות ליצירת תבנית גרפית.בעזרת האבנים משובצות שיהפכו לציור שלכת מדהים. זה ההזדמנות לשלב את החתיכות זעירות כאימון מוטוריקה העדינה יותר גם מלמד וגם מהנה !

רוצים להתחיל ? לצורך היצירה משתמשים באבני לגו בסיסיות כדי ליצר את הגזע ולצידו פרות צבעונים ועלים ממש כמו בשלכת  גם העץ שלנו אינו חייב להיות בצבעים של חומים וירוקים. תצאו מהמסגרת ותתפרעו שלבו גוונים שונים. זה הזמן לחפש תמונות של עצים בשלכת אמיתיים ולהתבונן בצורתם ולקבל אשראה וכן להראות לילדים את הצבעוניות הקסומה שיצרה לנו מתנת הטבע  .

Lego-STEAM-Fall-Tree-Project-Exploring-Changing-Leaf-Colors

 

תהליך הבניה : התחילו עם בסיס משטח לגו ועליו בנו רקע של אדמה ושמיים בחלקים שטוחים בצבעי כחול וחום (הדגמה בתמונה מעליו התחילו לבנות  בשכבות את הגזע וענפים שלכם שימו לב המטרה זה לבנות דגם תלת מימד ולא שטוח לכן אל תהססו לשלב רבדים שונים של חלקים אחד על גבי השני שיוצרים עומק וענפים מעניינים בניהם נשזור בהמשך פרות ועלים כיד הדמיון זה הכייף כמו השוני בבני אדם כך לכל עץ יש אופי משלו .

Lego-Fall-Tree-Mosaic-Layering-Flat-Lego-Pieces-to-Create-Picture

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.