כנסת ישראל מלגו

ינואר 28, 2016
 • איך זה התחיל ? הכנסת מלגו

  חברת ד"ר לגו זכתה להשתתף ביריד ענק שהתקיים לכבוד חגיגות ה50 שנה למשכן כנסת ישראל . ובנתה את המיזם המרשים והענק כנסת ישראל כולה בנויה מאבני לגו .הסיפור המפתיע של ההפקה התחיל רק ארבע ימים לפני קיבלנו טלפון ממרכז המבקרים של הכנסת שביקשו את תמיכתנו בהקמת האתגר " עזרו לנו לבנות דגם ענק של משכן הכנסת מלוגו " בלי להסס פעמים התגייסנו למשימה . מדובר היה בתהליך שכלל מחשה עמוקה של אסטרטגיית הבניה ולשם כך כינסנו את הצוות והתחלנו לבנות עזרת תוכנות לגו ושרטוטים של אדריכלות את תהליך הבניה מהלגו ואז התחלנו לבנות את דגם הטסט ואותו שכללנו תוך כדי תנועה כדי להגיע למוצר המושלם .

  לחצו כאן וצפו בסרטון ובראיון של ד"ר לגו מיכה לרגלי המיצג בסרטון ערוץ הכנסת

 • תהליך הבניה של הכנסת מלגו

  הדגם הענק שהוצב ונבנה בכנסת בעזרת 6000 חלקי לגו שונים בנו צוות ד"ר לגו ותכנית מטורפת .לשמחתנו הצלחנו לממש את החזון וארגזי הלגו  עשו את דרכם לכנסת אחרי מבדקים קפדנים כבר ביום לפניה התחלנו לפרוס את הלגו ולמיין לפי צבעים וגדלים את אלפי החתיכות שרכה הכנסת למען הפרויקט והבניה החלה בהתלהבות בעזרתם של הצוות ומתנדבים. המתחם הלגו נפרס באולם המרכזי בכנסת וקיבל כבוד רב באולם שגאל בו יצירות אומנות נפלאות והוא נושק למליאת הכנסת מסביבנו הגיעו קבוצות מכל הארץ לצפות במיזם ואתם שרים ומכובדים .הדגם לאחר הבניה הגיע לאורך של 160 מטר וגובה 50 מטר .

 • רגעי השיא של מיצג הכנסת

  שבניית הדגם הסתיימה נפעמנו לשמחתנו הוא סחף תגובות נלהבות ממבקרים והתרגשותשל צוותי תקשורת שבאו לראיין ולסקר את חווית הבניה לצידם הגיעו חברי כנסת ללחוץ יד ולצפות . במשך כל היום זכינו לארח קבוצות ולהסביר על פעילות ד"ר לגו בחוגים הייטקלגו וכן על ההשפעה של לימודי מדע וטכנולוגיה  ברחבי הארץ. לצד הכנסת חשפנו בפני המבקרים את התצוגה של הדגמים חכמים של לגו טכני שנבנו על ילדי החוגים והרשימו את המבקרים .רגע השיא של האירוע היה כאשר יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין חנך את המשכן על ידי טקס הנחת הדגל על מיצג הלגו המרשים שלנו  והבטיח לנו שהדגם יזכה למקום כבוד בכנסת התרשם מרמת הדיוק ומהעשייה של חברת ד"ר לגו ברחבי הארץ .

 • קבלו חינם למייל - את כל הכתבות של ניוזלטר עיתון לגו

Leave a reply
בונים מבוך לגושלכת לגו

Leave Your Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *