אודות החברה

מי אנחנו ובמה אנחנו מאמינים
 • אודות חברת ד"ר לגו

  חברת ד"ר לגו היא חברה הפועלת מאז 1991 רבת ניסיון בתחום "חוגי הייטק לגו" וכן הפעלות ימי כיף וימי הולדת, פיתוח ויוזמות.

  חברת ד"ר לגו היא הראשונה בארץ שפיתחה חוגי העשרה באמצעות לגו הנדסי והכניסה אותם למסגרות החינוך הבלתי פורמלי. לאורך השנים צברנו ניסיון רב, פיתחנו שיטות הדרכה ותוכניות לימוד עשירות וייחודיות, רכשנו מוניטין רב והפכנו לאחת מחברות ההעשרה המובילות והמבוקשות בארץ. אנו מפעילים חוגי "הייטק לגו" בשעות הצהריים ובשעות אחר הצהריים, במסגרות בתי התלמיד ותל"ן בבתי הספר, במתנ"סים, במרכזי קהילה ועוד.

  במהלך השנה הילדים נחשפים לעולם מרתק, לומדים יסודות בתחומי המדע, הפיזיקה והטכנולוגיה וממחישים את הנלמד באמצעות בנייה בערכות לגו ייחודיות. כל זאת בהתבסס על תוכניות לימוד מעשירות ידע, שפותחו בידי צוות של אנשי חינוך ואנשי מקצוע מובילים בתחום המדעים. אנו מקפידים לשמור על רמה גבוהה של הדרכה. צוות המדריכים שלנו הינו אקדמאי, מקצועי ומיומן, העובר סינון קפדני והכשרה מעשית ומקצועית.

 • קצת על לגו

  מחקרים ומאמרים רבים נכתבו על יתרונות העיסוק ב-לגו בגילאים צעירים (3-9), וביניהם: פיתוח ושיפור המוטוריקה העדינה, חידוד תפיסה מרחבית ותלת מימדית, פיתוח חשיבה המצאתית ויצירתית, חקירה ופתרון בעיות, ומעל כולם חוויה וחדוות יצירה. זה הזמן להקנות לילדכם את יסודות המדע וההנדסה שנראים לרובנו ההורים כתחומים מסורבלים ומאיימים:

  • אנרגיות שונות בטבע והמרתן.
  • כיצד פועלות מכונות שונות כמו המאוורר או מכונת הכביסה?
  • כיצד מגינה חגורת הבטיחות על הילד במהלך תאונת דרכים ומה קורה לילד שאינו חגור בחגורת בטיחות?
  • מי היה ארכימדס ומה הוא חקר?
  • מי היה סר אייזיק ניוטון ומהם חוקי התנועה של ניוטון?

  אלה ועוד הופכים פתאום לנושאים שכיף ללמוד ולגלות בשיטת הלימוד היחודית והחוויתית שלנו.

  מיכה הירש, מייסד ומנכ"ל החברה, היה הראשון בארץ שהבין איך לשלב את אהבתם של הילדים לבניה באבני לגו ויחד עם זאת להרחיב אופקים. אלפי ילדים נהנים מהשילוב הייחודי הזה מידי שנה.

  בשיטה ייחודית זו שפיתח ד"ר לגו והודות לניסיון המצטבר לאורך השנים, הילדים משחקים בלגו ונהנים, ובאמצעות המשחק לומדים את עקרונות הפיזיקה, המכניקה וההנדסה.

  בחברת ד"ר לגו  מאמינים כי ילדים הבונים בקוביות לגו כיום –  הם ההייטקיסטים של המחר.