אודותנו

מי אנחנו ובמה אנחנו מאמינים
 • חוגי לגו – רוכשים את הכלים ובונים את העתיד

  נותנים לילדים לבנות את העולם שבו הם רוצים לחיות.

  בדוקטור לגו אנחנו מציעים שלושה חוגי חשיבה הנשענים על לבני הלגו האהובות על ידי הילדים – ואשר מתאימים לשכבות גיל שונות. המטרה של חוגי ידע אלו היא לאתגר את הילדים בצורה אשר תעודד אותם להתפתח, להמציא ולהשתלב בעתיד, במקום לבזבז את זמנם ואת הפוטנציאל שלהם מול המסכים:

  חוג הייטק לגו א' – קבוצה זו מתאימה לילדים בכיתות א' – ב' ובמהלך השיעורים נבנה מערבל גלידה שבאמת מערבל, נתכנת רובוטים שבנינו ונלמד איך הופכים מחשבה יצירתית למציאות פרקטית.
  חוג הייטק לגו ב' – קבוצה המתאימה לילדי כיתות ג' – ה' ובמהלך המפגשים נבנה מכשירים ייחודיים ונלמד כיצד לשדרג ולהתאים את היצירות לתכניות ולמטרות שלנו.
  חדש, חוג לגו קט – קבוצה זו מתאימה לילדי גן ובמהלך המפגשים נלמד לשתף פעולה, לתכנן קדימה, לרכוש יכולות קוגניטיביות וליהנות מיצירה אמתית עם הידיים.

 • בונים עולמות

  במאה ה-21, היכולת להפעיל את הדמיון – ולהיעזר בו כדי ליצור מציאות פרקטית – היא אחת מהחשובות ביותר להצלחה בכל תחום. למרבה המזל, לכל הילדים יש שאיפה טבעית לכיוון הזה. כל מה שהם צריכים הוא חוגי מדע מתאימים, המספקים להם את המסגרת ואת החופש ליצור. בדוקטור לגו אנחנו מאפשרים לילדים לבנות את הדלת לעולם שבו חוקי הפיזיקה הם חלק מהכיף!