אודותנו

מי אנחנו ובמה אנחנו מאמינים
  • אודות חברת ד"ר לגו

    חברת ד"ר לגו עוסקת בהעשרה באמצעות לגו הנדסי מאז 1991. לאורך השנים רכשנו ניסיון רב בתחום, וכיום אנו מפעילים חוגי "הייטק לגו" ומומחים בהפקת אירועי לגו ובהפעלות לימי כיף ולימי הולדת.

    אנו החברה הראשונה שהכניסה את חוגי "הייטק לגו" למסגרות החינוך הבלתי פורמלי. במשך השנים הללו פיתחנו שיטות הדרכה ושיעורים מיוחדים, רכשנו מוניטין רב והפכנו לאחת מחברות העשרה המובילות והמבוקשות בארץ. פעילותינו מתמקדת בהפעלת חוגי "הייטק לגו" משעות הצהרים ואחה"צ, במסגרות בתי התלמיד ותל"ן בבתי ספר, במתנ"סים, במרכזי קהילה ועוד. במהלך השנה הילדים נחשפים לנושאים רבים בתחומי המדע הפיזיקה והטכנולוגיה ,וממחישים את הנלמד באמצעות בניה בערכות לגו שונות ובתוכניות מעשירות ידע שפותחו ע"י צוות של אנשי חינוך ואנשי מקצוע. אנו מקפידים לשמור על רמה גבוהה של הדרכה , וצוות מדריכים שלנו אקדמאים מקצועי ומיומן העובר סינון קפדני והכשרה מעשית ומקצועית.

  • קצת על לגו

    מחקרים רבים מראים כי בגילאים צעירים (3-9), מוחו של הילד מכוון ופנוי לקלוט ידע ומידע בסיסי שיהפוך לטבעו של הילד בעתיד. יתרה מכך, מחקרים מראים כי ישנו קשר ישיר בין רכישת מיומנויות ויזאו-מוטוריות בגיל צעיר ליכולות הלמידה של ילדים בגיל מבוגר יותר, כך שדווקא בשלב הזה, זה הזמן להקנות לילדכם את יסודות המדע וההנדסה שנראים לרובנו ההורים כתחומים מסורבלים ומאיימים: אנרגיות שונות בטבע והמרתן, כיצד פועלות מכונות שונות כמו המאוורר או מכונת הכביסה? למה ילד שאינו חגור ברכב יכול להיפגע בתאונת דרכים? מי היה ארכימדס ומה הוא חקר? מי היה סר אייזיק ניוטון ומהם חוקי התנועה של ניוטון? אלה ועוד הופכים פתאום לנושאים שכיף ללמוד ולגלות. רבות דובר ונאמר על יתרונות הלגו: פיתוח ושיפור המוטוריקה העדינה, חידוד תפיסה מרחבית ותלת מימדית, פיתוח חשיבה יצירתית והמצאתית, פיתוח תפיסה טכנית ועוד. מיכה הירש, מייסד ומנכ"ל החברה, היה הראשון בארץ לזהות את יתרונות אלה של משחק הלגו ולשלב אותם עם לימודי המדע, ההנדסה והטכנולוגיה. באמצעות שיטה ייחודית זו שפיתח והודות לניסיון המצטבר לאורך השנים, הילדים משחקים ונהנים, ודרך המשחק, לומדים את עקרונות הפיזיקה, המכניקה וההנדסה.

יצירת קשר מהירה

לחץ אנטר כדי להתחיל